Автоматизация мобильных сотрудников
(067) 480-44-22
Помощь онлайн

Головна / Статьи о мобильной торговли / Автоматизація мобільної торгівлі
АГЕНТ ПЛЮС НА КПК
Новини 1С и КПК
Оновлення «Агент Плюс: Мобільна торгівля». Реліз 1.0.21
11.06.2022 17:40
Детальніше про нововведення в оновленні: ✔ Збільше…
подробнее...
Підвищення вартості продуктів Агент Плюс!
19.06.2018 18:06
З 1 липня 2018 підвищуються ціни на програмні прод…
подробнее...
КЛІЄНТИ АГЕНТ ПЛЮС
ВІДЕО І ПРЕЗЕНТАЦІЇ
Автоматизація мобільної торгівлі
Автоматизація мобільної торгівлі.

Автоматизація мобільної торгівлі - призначена для скорочення часу роботи торгового агента на прийняття заявок в торговій точці, аналізу даних по клієнту (залишки в офісі, залишки у клієнта, історія замовлень за певний період клієнта по кожному товару, індивідуальні ціни та знижки, інформацію про клієнта, включаючи борги, адреса, телефон, категорію торгової точки та ін Працюючи з асортиментом товарів у межах 3000-5000 товарів і більше, робота з таким переліком на паперових носіях не зручна і займає багато часу на пошук потрібної позиції, програмне забезпечення для автоматизації мобільної торгівлі дозволяє відфільтрувати товар за певними ознаками, скористатися пошуком по каталогу товарів. Розбиття товарів на певні ознаки дозволяють фільтрувати товари для клієнта в залежності від того з яким асортиментом він працює. Автоматизація мобільних агентів - це оснащення торгових агентів які збирають замовлення в торгових точках, кишеньковими комп'ютерами КПК та спеціалізованим програмним забезпеченням встановленим на них. Мобільність агенту зраджує можливість отримувати на кишеньковий комп'ютер (КПК) свіжі дані про залишки в офісі, ціни на товари, формувати заявки в КПК і відразу відправляти їх через мережу GSM або GPRS безпосередньо в облікову систему компанії. Заявки потрапляючи в офіс в електронному вигляді відразу ж можуть бути оброблені оператором, на підставі її можуть бути сформовані документи на оплату і відвантаження товару клієнту. Така оперативність дозволяє максимально скоротити час між отриманням замовлення автоматизованим мобільним торговим агентом і офісом або складом. Така автоматизація мобільної торгівлі істотно заощаджує час на збір замовлень у торгової точки.

Переваги автоматизації мобільної торгівлі - вони очевидні! По-перше торгові агенти оснащені мобільними пристроями КПК мають оперативний доступ до інформації по клієнтах і складу своєї компанії (найчастіше оперативне володіння даною інформацією відіграє одну з ключових ролей при роботі в високо конкурентному сфері торгівлі та дистрибуції). По друге торговий агент бачить всю інформацію по клієнту: борги, видаткові накладні, історію продажів і залишків, інформаційні дані, ціни та знижки клієнта, асортимент з яким працює клієнт. По-третє значно заощаджуватися час на прийом замовлень в облікову систему, виключаються помилка при введенні замовлень, скорочується витрата на витратні матеріали, скорочується кількість операторів. Автоматизація мобільного торгівлі призводить до загального скорочення помилок, часу на прийняття заявки, часу операторів і витратах пов'язаних з цим.

Мобільна торгівля і автоматизація роботи агентів - новий рівень дистрибуції товарів народного споживання, збору анкетних даних, збору будь-яких даних які можуть бути передані в електронному вигляді в будь-яку облікову систему або спеціалізовано програмне забезпечення для збору та аналізу даних. Дані потрапляючи в облікову систему можуть бути вже використані за призначенням самою системою аналітики. Основне що дає система це полегшення роботи мобільного співробітника і також скоротити роботу працівників в офісі, а також дає мобільному співробітнику можливість оперувати великим масивом інформації без утруднень.

Автоматизація мобільної торгівлі на КПК це крок у майбутнє для дистрибуції та роботи торгових агентів!