Автоматизация мобильных сотрудников
(067) 480-44-22
Помощь онлайн

АГЕНТ ПЛЮС НА КПК
Новини 1С и КПК
Оновлення «Агент Плюс: Мобільна торгівля». Реліз 1.0.21
11.06.2022 17:40
Детальніше про нововведення в оновленні: ✔ Збільше…
подробнее...
Підвищення вартості продуктів Агент Плюс!
19.06.2018 18:06
З 1 липня 2018 підвищуються ціни на програмні прод…
подробнее...
КЛІЄНТИ АГЕНТ ПЛЮС
ВІДЕО І ПРЕЗЕНТАЦІЇ
Агент і КПК
Агент і КПК.

Агент і КПК - сучасний погляд на дистрибуцію товарів і послуг. Хто може сказати що в нинішніх умовах застосування комп'ютерів і спеціалізованого програмного забезпечення не впливає на прискорення роботи персоналу, зменшення ймовірності помилок на 90-95%, можливості швидкої аналітики а також можливості віддаленого прийняття рішень і можливості отримання аналітичних даних. Агент або торговий представник забезпечений КПК може якісно і кількісно у своїй роботі перевершувати агентів які не забезпечені КПК. КПК у роботі агентів - такий вибір зараз роблять багато компаній які мають у своєму штаті мобільних агентів. Автоматизувати агентів чи ні це питання зараз вирішують керівники багатьох компаній так як агент і КПК дозволяють при правильній побудові бізнес-процесів в компанії значно підвищити продуктивність праці агентів а також заощадити значні людські та матеріальні ресурси.

Робота агентів з КПК - полягає в зборі даних на кишеньковий комп'ютер використовуючи дані вивантажені в нього з облікової системи (наприклад з 1С, SAP і інші системи провідні аналітичний збір даних. Всі дані можуть потрапляти в КПК як при безпосередній присутності агента з КПК в офісі, так і віддалена оправлення даних як на КПК агенту, так і передача даних із створених даних на КПК і передачею їх віддалено в облікову систему.

КПК для агентів - їх використовують в основному дистриб'ютори товарів. Моделі КПК які застосовуються для мобільної торгівлі численні. Основними параметрами на які варто звертати увагу це частота процесора (так як при великому асортименті товарів швидкість роботи процесора значущі), об'єм оперативної та постійної пам'яті, ємність акумулятора, розмір і дозвіл екрану, а також операційну систему КПК.

Агент і КПК зараз мають величезну перевагу в бізнес процесах компанії постачальника товарів!