Автоматизация мобильных сотрудников
(067) 480-44-22
Помощь онлайн

Головна / Мерчендайзинг
АГЕНТ ПЛЮС НА КПК
Новини 1С и КПК
Оновлення «Агент Плюс: Мобільна торгівля». Реліз 1.0.21
11.06.2022 17:40
Детальніше про нововведення в оновленні: ✔ Збільше…
подробнее...
Підвищення вартості продуктів Агент Плюс!
19.06.2018 18:06
З 1 липня 2018 підвищуються ціни на програмні прод…
подробнее...
КЛІЄНТИ АГЕНТ ПЛЮС
ВІДЕО І ПРЕЗЕНТАЦІЇ
Мерчендайзинг за допомогою ПЗ Агент +

МерчендайзингМерчендайзинг - як продажі залежать від викладки?

Існує тенденція до збільшення продажів у секції при наявності у товарній групі різних типів упаковки і марок. Природно, тому магазини самі прагнуть пропонувати широкий асортимент продукції різних брендів у різних типах упаковки. Слідуючи цій логіці кожен магазин повинен бути зацікавлений в тому, що б взяти у постачальника максимальний асортимент в максимально великій кількості упаковок. Проте, зазвичай магазини не беруть кожну позицію з пропонованого компанією асортименту.

Основним моментом успішного мерчендайзингу, а значить і роздрібних продажів, є розробка стандартів мерчендайзингу компанії-постачальника (мерчендайзинг-бук). Такі стандарти відображають корпоративну стратегію поширення різних типів упаковок і марок товару через різні канали збуту (Гіпермаркети, супермаркети, мінімаркети).

Програмне забезпечення Агент + дозволяє знімати дані з мерчендайзингу і аналізувати їх в обліковій системі. Агент + дозволяє вести облік різноманітних параметрів як по кожному окремому товару, так і наприклад знімати фейсинга за групами товарів. Крім цього мерчендайзер може зробити фотографії вітрини відразу в програмі обліку мерчендайзингу і відправляти їх разом з документами мерчендайзингу в офісну облікову систему.

Всі дані зібрані в торгових точках можуть оперативно бути відправлені в облікову систему компанії, на підставі яких можна формувати будь-які види звітів (залишки в ТТ, дотримання стандартів викладки, шлюб, фото вітрини, наявність обладнання та рекламних матеріалів і т. д.).

Переміщення мерчендайзера може бути відстежено через онлайн карту. за координатами GPS, програма фіксує координати як переміщення мобільного співробітника так і місця де він створював документи (мерчендайзинг, фото, завдання і т.д.)

Мерчендайзинг Мерчендайзинг Мерчендайзинг
Журнал документів Мерчендайзинг Тема документа Мерчендайзинг Колличество товарів у Мерчендайзинг
Мерчендайзинг Мерчендайзинг Мерчендайзинг
Каталог товарів Анкета Задачі для мерчендайзера

Документ Мерчендайзинг в обліковій системі:

мерчендайзинг

Звіт створених документів Мерчендайзинг і Відвідування в обліковій системі:

отчет мерчендайзинг

GPS контроль мерчендайзерів:

gps контроль

gps контроль