Автоматизация мобильных сотрудников
(067) 480-44-22
Помощь онлайн

АГЕНТ ПЛЮС НА КПК
Новини 1С и КПК
Оновлення «Агент Плюс: Мобільна торгівля». Реліз 1.0.21
11.06.2022 17:40
Детальніше про нововведення в оновленні: ✔ Збільше…
подробнее...
Підвищення вартості продуктів Агент Плюс!
19.06.2018 18:06
З 1 липня 2018 підвищуються ціни на програмні прод…
подробнее...
КЛІЄНТИ АГЕНТ ПЛЮС
ВІДЕО І ПРЕЗЕНТАЦІЇ
1С та КПК
1С та КПК.

1С та КПК - зараз багато фахівців вирішують що ж використовувати для мобільної торгівлі додаток випущене компанією «1С» для КПК (розширення 1С для КПК) або спеціалізоване програмне забезпечення встановлене на КПК вміють обмінюватися даними з 1С Підприємством будь-якої версії і модифікації. У будь-якому випадки і спеціальні програми і додаток 1С для КПК призначені для полегшення роботи торгових агентів в полі (тобто в торговельній точці у клієнта).

Відмінності 1С для КПК - це ряд можливостей якими володіє додаток 1С для КПК і ряд обмежень які притаманні цьому додатком в порівнянні з програмами для мобільної торгівлі. Розглянемо приклад порівняння між двома системами: додатком для «1С для КПК» і програмою для КПК мобільна торгівля «Агент +». Якщо вам необхідно точно підігнати роботу програми під свої специфічні процеси в компанії то краще вибрати програму 1С для КПК (але варто знати що процес розробки може зайняти багато часу). Якщо вам підходить функціонал готового рішення, то варто вибрати його, так як готове рішення обійдеться вам дешевше і займе не багато часу на впровадження.

1С для КПК і Агент + - перерахуємо можливості Агент + яких немає в додатку 1С для КПК: торгівля з коліс (венселлінг), мерчендайзинг, інвентаризація, підтримка фотозйомки, підтримка GPS контролю мобільного агента, автоматичний набір телефонного номера клієнта, обмін даними через FTP або Email. Ось функції яких немає в ПЗ Агент +: програма працює крім операційної системи Microsoft ® Windows Mobile також і на операційній системі Microsoft ® CE, має більш розвинену систему розробки функціоналу під особливості користувача, Якщо порівняти можливості двох програм то ми побачимо що якщо функціонал готового програмного забезпечення вам підходить то він має ряд переваг перед 1С для КПК.

Завантажити для КПК - ви можете на офіційному сайті компанії «1С» в якості ознайомлення, а також документацію і опис з роботою цього додатка. Пам'ятайте, що додатку для КПК розроблене компанією «1С» вміє працювати тільки з версією 1С8 і не підтримує версію 1с7.7. Тому викачувавши опис або документацію до додатка 1С для КПК, зверніть увагу що якщо ваша версія 1С НЕ 8.0 і вище, то ви не зможете отримувати дані на свій мобільний пристрій.

1С для КПК або спеціалізоване програмне забезпечення Агент Плюс? Вибір за вами! Програмами для мобільної торгівлі. Розглянемо приклад порівняння між двома системами: додатком для «1С для КПК»